20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Голов трилър за Левски във Видин

PostHeaderIcon Голов трилър за Левски във Видин

Бдин (Видин) се наложи с 3:2 у дома над Левски 2007 (Левски). Двубоят бе от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Представлението на двата отбора държа в напрежение зрителите на стадион „Георги Бенковски“ до последната секунда. През първата част никой не успя да вземе превес. Опитният тим на гостите обаче измъкна минимална преднина с попадението на Цветан Петров в 18-ата минута. Втората част започна по-същия начин. В 57-ата минута обаче Янек Кирилов опита да ритне съперник при спряна игра и реферът го отстрани.

Усетили момента да решат окончателно двубоя левскарите тръгнаха в атака, но пропуснаха възможностите си. В 65-ата минута капитанът на бдинци Ивайло Иванов изравни с шут от 30 метра. Скоро обрата бе пълен след попадението на Цветан Цветанов с глава. Само след пет минути обаче Петров изравни. В последните секунди на срещата Стойчо Стойков вкара победния гол за видинчани.

Добавено в: Неделя, 30 Април 2017 22:31