20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Севлиево излъга Левски

PostHeaderIcon Севлиево излъга Левски

С 1:2 загуби Левски 2007 (Левски) от гостуващия му Севлиево в дербито на 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините сами са си виновни, че не взеха поне точка. Те имаха възможност да поведат още в началото, но Любомир Тодоров не се възползва от грешката на севлиевската отбрана. После гостите уцелиха гредата чрез Альоша Илиев. В 24-ата минута вратарят Иван Георгиев извърши нарушение и Димитър Байдаков вкара дузпата за 0:1. Ивайло Иванов пък не успя да надиграе вратаря на гостите, пропускайки да изравни. В края на полувремето той бе фаулиран и Цветан Петров възстанови равенството от дузпа.

Развръзката настъпи в средата на втората част, когато левскарската защита не успя да се справи с Иван Кирев и той реализира победното попадение за Севлиево.

Добавено в: Неделя, 13 Май 2018 22:29