20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Нулево реми на Първа атомна - Левски 2007

PostHeaderIcon Нулево реми на Първа атомна - Левски 2007

0:0 в Козлодуй извъртяха местният Първа атомна и Левски 2007 (Левски) в мач от 26-ия кръг на Северозападна Трета лига. Гостите бяха по-добри. Атаките им се развиваха безпроблемно до наказателното поле на домакините. Там обаче все не намираха вярното решение в завършващия удар. До почивката добри ситуации се откриха пред Ивайло Иванов, Евгени Систов и Цветан Петров. Половин час след началния съдийски сигнал козлодуйци пък не успяха да материализират единствената си възможност в мача.

През второто полувреме левскарите отново контролираха събитията на терена. Опасни удари отправиха Станислав Иванов и Тони Паликрушев. Малко преди края вратарят на домакините спаси сигурен гол след 40-метров прехвърлящ удар на Петров.

Добавено в: Петък, 11 Май 2018 07:51