Левски (Карлово) : Спартак (Плевен)

2:3 (0:1)

Начало ФУТБОЛ

PostHeaderIcon Очакван успех за Левски в Кнежа

В приятелска футболна среща играна в Кнежа Левски 2007 (Левски) победи с 3:2 тамошния Мизия. Очаквано по-класния тим на Петър Ванков спечели, дори пропусна да бие по-изразително. На три пъти гредите помогнаха на домакините след удари на Венцислав Миленов, Цветан Петров и Антонио Иванджиков. Първи до гол обаче стигнаха футболистите от Кнежа. Попадението падна в 10-ата минута. 20 по-късно Любомир Тодоров изравни. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка.
Преглед на 0 коментара... >>

Добавено в: Неделя, 23 Юли 2017 22:54

Виж още...

PostHeaderIcon Спартак и Вихър завършиха 1:1

Спартак и Вихър (Славяново) завършиха 1:1 в контролна среща играна в Плевен. Селекцията на Бойко Цветков поведе с гол от съблекалнята. В началните секунди Теодор Михайлов си вкара автогол в стремежа си да отклони топката към вратаря Светлин Линев. Спартаковци бяха близо до второ попадение, но Радой Божилов не успя да преодолее славяновския страж. В 25-ата минута Преслав Антонов с лекота надигра неориентираната плевенска защита, фиксирайки крайното 1:1.

Добавено в: Събота, 22 Юли 2017 21:50

Виж още...

PostHeaderIcon Левски удари Павликени на ходом

Победа с 1:0 спечели Левски 2007 (Левски) при гостуването си в Павликени на едноименния тим в контролна футболна среща. Това бе най-малкото с което се отърваха домакините. Всичко хубаво за тях се случи в началните десетина минути. Тогава уцелиха греда, пропуснаха чист гол и не вкараха дузпа. След това започнаха мъките им. Десетина минути преди почивката си вкараха автогол.

Добавено в: Петък, 21 Юли 2017 18:32

Виж още...

PostHeaderIcon Спартак с категорична загуба от Ксанти в Правец

Първодивизионният Ксанти (Гърция) победи плевенския Спартак с 3:0 в контролна футболна среща играна в Правец. Селекцията на Бойко Цветков (без най-новите попълнения) не успя да се противопостави на силния многоброен тим (около 40 футболисти) на съперника. Противно на крайния резултат плевенчани започнаха по-добре. Още при първата си контраатака в 3-ата минута Светлин Борисов пропусна да открие резултата. След това отборът му заигра затворено, разчитайки на контраатака. Гърците повече владееха топката, но за успеха им помогна защитата на Спартак. Две грешки на централните защитници доведоха до 0:2 след попадения в 16-а и 21-а минута.

Добавено в: Четвъртък, 20 Юли 2017 20:46

Виж още...

PostHeaderIcon Централен защитник дойде в Спартак

Николай Дичев е поредния нов футболист в плевенския Спартак. 24-годишният централен защитник вече е договорил условията си със спонсора Иван Динов. 184-сантиметровия състезател е юноша на Тунджа (Ямбол), но дебютира в мъжкия футбол с екипа на Малеш (Микрево) през сезон 2011-2012 година. После освен за родния си клуб е играл още за Созопол, Банско, ЦСКА (София), Локомотив (Горна Оряховица), а през пролетния дял на миналия сезон за втория в Северозападната Трета лига - Кариана (Ерден).

Добавено в: Четвъртък, 20 Юли 2017 20:33

Виж още...

PostHeaderIcon Партизан (Червен бряг) и Ботев (Луковит) завършиха 2:2

Комшийското футболно дерби в Червен бряг между Партизан и Ботев (Луковит) завърши 2:2. Съперниците си поделиха по едно полувреме. Първото бе за гостите. Въпреки това селекцията на Илиян Здравков откри резултата. Светослав Бърканичков реализира в 23-ата минута. Малко след това всичко започна отначало след гола на Атанас Георгиев.

Добавено в: Сряда, 19 Юли 2017 22:03