Септември София : Спартак (Плевен)

3:3 (1:2)

Начало ФУТБОЛ

PostHeaderIcon Партизан разнищи Искър в Роман

Червенобрежкият Партизан разби с 9:1 отбора на Искър в приятелска футболна среща играна в град Роман. Гостите доминираха през цялото време, но пожалиха съперника, който можеше да отнесе повече от десет гола. Доста пропуски направиха футболистите на Илиян Здравков, а и гредите на два пъти помогнаха на съперника. Още в началните минути топката влетя в мрежата на домакините. Въпреки че трябваше да отбиват сериозен натиск те намериха сили да изравнят. Това обаче бе всичко в актива им. До почивката резултата стана 3:1.
Преглед на 0 коментара... >>

Добавено в: Неделя, 26 Февруари 2017 19:34

Виж още...

PostHeaderIcon Фалстарт за младшата на Спартак

Юношите младша възраст на Спартак (Плевен) отнесоха 1:4 в Монтана от домакините в среща от 16-ия кръг на елитното футболно първенство до 17 години. С оглед на показаното на терена плевенчани сами са си виновни за загубата. Те бяха по-добрия отбор през първото полувреме. Поведоха и в резултата с попадение на Светослав Панталеев. През останалото време битката бе повече в центъра на терена. В края обаче елементарна колективна грешка доведе до 1:1. Тя бе повторена и в 52-ата минута, а монтанци се възползваха, за да поведат в резултата.

Добавено в: Неделя, 26 Февруари 2017 13:17

Виж още...

PostHeaderIcon Футболният Спартак започна със загуба

Минимална загуба - 0:1 допусна Спартак (Плевен) при гостуването си на столичния Локомотив в мач от 18-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Домакините реализираха победния гол в средата на първото полувреме. Получи се завързан двубой, като качеството бе на средно ниво, с доста брак в действията на съперниците. Битката бе повече в централната част на терена, но на няколко пъти вратарите бяха поставени на изпитание. Плевенският страж Марин Орлинов се справи отразявайки три опасности. Пред другата врата Крис Гади на два пъти не успя да вкара.

Добавено в: Събота, 25 Февруари 2017 16:46

Виж още...

PostHeaderIcon Литекс прегази Мизия

Разгромна победа с 5:1 в контрола записа Литекс (Ловеч) при гостуването си на Мизия (Кнежа). Селекцията на Живко Желев можеше да бие и с двуцифрен резултат. Въпреки сериозния натиск началните 25 минути не дадоха резултат. След това Георги Какалов откри с глава. После набързо се разписаха още Антоний Балъков, Веселин Васев и пак Балъков. При 4:0 съперниците се оттеглиха на почивка. Мъките на домакините продължиха и през второто полувреме. В него обаче гостите не бяха така прецизни, пропилявайки 5-6 стопроцентови ситуации.

Добавено в: Петък, 24 Февруари 2017 18:56

Виж още...

PostHeaderIcon Александър Георгиев: Спартак трябва да радва феновете си с добри и резултатни игри

С двубоя срещу Локомотив в София утре Спартак (Плевен) стартира пролетния дял на Втора професионална футболна лига. Двубоят е от 14:00 часа на стадион „Локомотив“. През изминалите дни в лагера на плевенския тим бе спокойно. Спортно-техническия щаб има на разположение всички налични състезатели.
„Направихме качествена селекция. Благодарение на условията, които ни осигури спонсора Иван Динов проведохме и добра подготовка. Изиграхме контролни срещи със силни противници и в тях направихме хубави неща. Спокоен съм от показаното от футболистите ни. Всичко това ни дава увереност във възможностите. Има още върху какво да работим. Целта ни е да доразвиваме това, което показахме в приятелските срещи по време на подготовката. Сторим ли го ще радваме нашите фенове с добри и резултатни игри. Общо взето сме готови за първенството."

Добавено в: Петък, 24 Февруари 2017 18:50

Виж още...

PostHeaderIcon Плевенският Спартак готов за Втора лига

На 25 февруари, събота плевенският Спартак подновява битките във Втора професионална футболна лига. Зимната подготовка на тима вече е история. Приключи и селекцията. Нов спортно-технически щаб ще води отбора. Старши треньорът Александър Георгиев и асистентът му Ивайло Василев ще направят своя дебют. Те ще разчитат на 21 състезатели, които ще демонстрират възможностите си в 13 срещи от първенството. Вижте пълния състав на ОФК Спартак (Плевен) за пролетния полусезон.

Добавено в: Сряда, 22 Февруари 2017 18:39