Спартак (Плевен) : Първа атомна

0:2 (0:1)

Начало ФУТБОЛ

PostHeaderIcon Децата на ФК Спартак 1919 биха и връстниците си от Благоевград

След вчерашния разгром с 4:0 над македонския ФК MAK Струмица, днес детският тим на ФК Спартак 1919 победи и връстниците си от ОФК Пирин (Благоевград). Двубоите са от 5-ия международен футболен турнир „Сандански Къп“, за родени до 2004 година. Единственият гол падна в началото на срещата. Получи се равностоен мач, който плевенчани контролираха. На физическата мощ на съперника отвърнаха с дисциплинирана игра. Воденият от Бойко Цветков тим действаше по-дефанзивно, но пък контраатакуваше опасно.
Преглед на 0 коментара... >>

Добавено в: Четвъртък, 22 Февруари 2018 19:49

Виж още...

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 откри турнира в Сандански с 4:0

Детският тим на ФК Спартак 1919 (Плевен) разби с 4:0 връстниците си от македонския ФК MAK Струмица в първи футболен двубой от международния турнир „Сандански Къп“. Надпреварата е за родени до 2004 година и в нея участват още отборите на ОФК Миньор (Перник) и ОФК Пирин (Благоевград). Воденият от Бойко Цветков плевенски тим вкара по два гола в полувремената. Това бе най-малкото, с което се отърва съперникът. Спартаковци го надиграха тотално. Освен головете, плевенчани показаха отлично взаимодействие с топка и отигравания.

Добавено в: Сряда, 21 Февруари 2018 19:29

Виж още...

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 играе с македонци на „Сандански Къп“

ФК Спартак 1919 (Плевен) стана неизменен участник в ежегодните детски футболни турнири „Сандански Къп“. Тазгодишното издание е пето поред и ще се проведе в периода 21-24 февруари. Воденият от треньора Бойко Цветков тим ще играе в надпреварата за деца (р. до 2004 г.). Тя ще се проведе на стадион „Струмяни“. Съперници на спартаковци са съставите на ФК MAK Струмица (Македония), ОФК Пирин (Благоевград) и ОФК Миньор (Перник). Всеки от четирите отбора ще изиграе по четири двубоя. След тях ще стане ясно крайното класиране.

Добавено в: Вторник, 20 Февруари 2018 19:48

Виж още...

PostHeaderIcon Ботев и Мизия си вкараха по два пъти в Луковит

В приятелска футболна среща играна в Луковит местният Ботев и Мизия (Кнежа) направиха 2:2. В двата състава имаше доста юноши, тъй като някои от титулярите лекуват контузии. Въпреки това стана безкомпромисна битка, но в рамките на позволената игра. Гостите на два пъти повеждаха. Единственото попадение през първото полувреме реализира Десислав Русев, оползотворявайки пас на играещия треньор Димитър Петров.

Добавено в: Вторник, 20 Февруари 2018 19:41

Виж още...

PostHeaderIcon Вихър завърши подготовката с престижен успех

Вихър (Славяново) взе престижна победа - 2:1 като гост на Лудогорец II (Разград). Тя бе напълно заслужена, тъй като отборът не отстъпваше по нищо на именития съперник. От средата на първото полувреме избраниците на Красимир Бислимов бяха по-добрия отбор. Успяха да вкарат от дузпа чрез Йоан Петков и пропуснаха още три попадения. През второто полувреме домакините взеха инициативата, но лекия им превес се изразяваше в повече владеене на топката. Гостите приеха това и заложиха на по-дефанзивни действия.

Добавено в: Неделя, 18 Февруари 2018 20:54

Виж още...

PostHeaderIcon Партизан падна в Етрополе

В контролна футболна среща, играна в Етрополе, местният Чавдар надигра червенобрежкия Партизан с 4:1. Почти сто на сто успеваемост в завършващата фаза за домакините. Те доминираха през цялото време, но не създадоха други голови положения. До почивката вкараха два пъти. Гостите изоставаха във всичко, тъй като не им достигаха физически сили. В средата на втората част стана 3:0. В 72-ата минута Леон Илиев вкара за Партизан. После можеше пасивът да бъде заличен, ако ударите на Калоян Тодоров и Кирил Вълов бяха изпратили топката в мрежата.

Добавено в: Неделя, 18 Февруари 2018 20:50