Академик (Св) : Спартак (Плевен)

1:1 (0:0)

Начало ФУТБОЛ

PostHeaderIcon Нова грешна стъпка на Спартак (Плевен)

Без победител - 1:1 завърши гостуването на Спартак (Плевен) на Академик (Свищов). Мачът бе от 7-ия кръг на Северозападната Трета лига. Показаното на терена отговаря на резултата. Стана равностойна битка без кой знае какви достойнства. Първото полувреме ще се запомни само с един удар на Любомир Иванов, но топката премина встрани от вратата на „студентите“. Домакините бяха съсредоточили силите си в отбрана. Тя обаче се пропука в 70-ата минута, когато Атанас Кръстев се разписа с глава. Веднага след това плевенчани пропуснаха да решат окончателно крайния изход с второ попадение.
Преглед на 0 коментара... >>

Добавено в: Понеделник, 25 Септември 2017 20:00

Виж още...

PostHeaderIcon Левски вкара само два пъти на Янтра 1919

Скромна победа - 2:0 взе Левски в град Левски над Янтра 1919 (Габрово) в мач от 7-ия кръг на Северозападна Трета лига. Головете вкараха Евгени Систов, десетина минути преди края на първото полувреме, и Любомир Борисов - няколко минути по-късно. Домакините изпуснаха да бият с двуцифрен резултат. Те пропиляха поне 15 чисти голови ситуации. Отличи се Систов, който шест пъти се размина с попадението.

Добавено в: Неделя, 24 Септември 2017 21:09

Виж още...

PostHeaderIcon Вихър без проблеми срещу лидера Бдин

Вихър се наложи в Славяново само с 2:0 срещу лидера в Северозападната Трета лига Бдин (Видин) в мач от 7-ия кръг на първенството. Това бе най-малкото, с което се отърваха гостите. Още 6-7 пъти топката можеше да спре в мрежата им, но Иван Иванов - 3 пъти, Преслав Антонов - 2 пъти и веднъж Сашо Скорчев направиха непростими пропуски. Без няколко от основните си играчи видинчани не успяха да се противопоставят. В 61-ата минута Скорчев нахлу отдясно и с премерен шут откри резултата.

PostHeaderIcon Децата на Емил Цветанов с успех над габровлии

Победа с 5:1 взе ФК Спартак 1919 в Плевен срещу габровския Янтра 1919 в мач от 2-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Плевенчани надиграха противника тотално и пропуснаха още положения. Хеттрик за успеха реализира Айгюн Рюстемов. Тончо Георгиев и Васил Тошев бяха точни по веднъж.

Добавено в: Петък, 22 Септември 2017 16:44

Виж още...

PostHeaderIcon Старшата на Спартак вкара шест пъти в Козлодуй

Юношите старша възраст на ОФК Спартак (Плевен) се наложиха с 6:2 като гост на Първа атомна (Козлодуй) в мач от 2-ия кръг на "А" група - зона Велико Търново.
Момчетата на Милко Гаврилов доминираха през целия мач и пропуснаха да бият поне с 10 гола. Втори пореден великолепен мач на нападателя им Александър Александров, който вкара 4 гола (в предишния реализира 5). Георги Грозчев и Теодор Иванов също се разписаха днес.

Добавено в: Сряда, 20 Септември 2017 19:10