20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски изпусна победа и даде три "жертви" в Габрово

PostHeaderIcon Левски изпусна победа и даде три "жертви" в Габрово

Без победител - 1:1 завършиха в Габрово местният Янтра и Левски 2007 (Левски) в мач от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. За изпуснатата победа повече трябва да съжаляват гостите. Те владееха инициативата през първото полувреме. Тогава Цветан Петров откри резултата насочвайки топката в горния ъгъл на вратата на съперника. Домакините не успяваха да се надиграват. За това заложиха на грубите влизания в краката на съперника. По този начин извадиха заради контузии трима от Левски - вратарят Иван Георгиев, играещият треньор Петър Ванков и полузащитникът Славей Байрактаров.

В 80-ата минута вратарят на гостите сгреши и Пламен Кожухаров изравни. Секунди преди края Евгени Систов пропусна да донесе победата на гостите.

Добавено в: Неделя, 20 Май 2018 22:47