20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Очаквана победа за Левски

PostHeaderIcon Очаквана победа за Левски

Левски 2007 (Левски) надигра с 2:0 габровския Янтра в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините не допуснаха изненада, записвайки очакван успех. Те доминираха през всичките 90 минути, въпреки че не се изразходваха напълно. До почивката Любомир Тодоров и Венцислав Миленов пропуснаха да вкарат. След удар от фаул на Цветан Петров пък топката срещна гредата. Така съперниците се оттеглиха на почивката при 0:0.

Секунди след подновяването на играта Антонио Иванджиков бе в прегръдките на съотборниците си, реализирайки красиво попадение. Всичко приключи в средата на втората част, когато Петров оформи крайното 2:0. Съотборниците му можеха да вкарат още. След пропуските им темпото спадна и срещата просто се доигра.

Добавено в: Неделя, 09 Април 2017 21:45