20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски 2007 със сензационен успех във Видин

PostHeaderIcon Левски 2007 със сензационен успех във Видин

Отборът на Левски 2007 направи най-голямата сензация в изминалия 14-ти кръг от първенството на Северозападната "В" група. Вчера футболистите от едноименното градче в Плевенска област победиха насред Видин стабилния тим на Бдин 1923 с 1:0. Гостите през целия мач се защитаваха здраво, но при една от редките им контраатаки - в 74-та минута, Ивайло Иванов, с мощен шут отбеляза за 0:1. Видинчани пропиляха и дузпа, която бе изпълнена от Даниел Михалов в 60-та минута. Единадесетметровият наказателен удар бе отсъден за игра с ръка на защитник на Левски, но ударът на Михалов от бялата точка бе париран от игралия страхотно вратар на гостите Веселин Ганчев.

Домакините създадоха доста положения, като изпълниха над 15 ъглови удара, но така и не успяха да стигнат до гол. Играта на видинчани се разстрои още през първата част, когато в 26-та минута, заради контузия принудително бе заменен един от основните играчи на домакините Александър Соколов.

Победата над Бдин беше трета за тима на Левски 2007 от началото на сезона, като те заемат 11-ата позиция във временното класиране с актив от 13 точки. В последния кръг от първия полусезон левчани ще домакинстват на Ботев (Козлодуй), като мачът е на 24 ноември от 14.00 часа.

Източник: radiovidin.bnr.bg

Добавено в: Понеделник, 18 Ноември 2013 11:54