Начало ВОЛЕЙБОЛ Очаквана загуба на Спартак 1996 от Левски волей

PostHeaderIcon Очаквана загуба на Спартак 1996 от Левски волей

Срещата от 16-ия кръг на Националната волейболна лига за жени между Спартак 1996 и Левски волей, която се игра днес в зала "Спартак" в Плевен завърши според предварителните очаквания. Плевенските волейболистки загубиха логично с 0:3 гейма, като само през първата част оказаха сериозна съпротива на своите гостенки и само липсата на шанс не им позволи да спечелят гейма - 23:25. Във втората част момичетата на Виолета Антонова не се представиха добре и успяха да достигнат само до 12 точки. В последния трети гейм Левски волей изпита малко повече трудности, но все пак взе частта с 25:20, както и чистата победа в мача.

Това беше 15 загуба за плевенчанки в първенството, като те продължават да заемат последното 8-мо място във временното класиране с актив от 3 точки и геймова разлика 4:45. Левски волей е трети с 36 точки след 12 победи и 4 загуби. В следващия 17-ти кръг Спартак 1996 ги чака тежко гостуване в Пловдив на Марица, като двубоят е предвиден по програма на 6 февруари (сряда) от 18.00 часа.

Добавено в: Събота, 02 Февруари 2013 22:41