Начало ВОЛЕЙБОЛ Старшата на ВК Спартак 1996 приключи участието си в първенството

PostHeaderIcon Старшата на ВК Спартак 1996 приключи участието си в първенството

Новини - Волейбол

Девойките старша възраст на Спартак 1996 (Плевен) завършиха участието си в Държавното първенство по волейбол. Възпитаничките на Мариана Костова се класираха на трето място в квалификационен турнир - група Ж, който се проведе във Варна. В надпреварата участваха още Хектор (София), Тополово (с. Тополово, община Асеновград) и едноименният тим на домакините. Само победителя Варна ДКС се класира за следващия етап на шампионата. Девойките от морската столица спечелиха срещу всички съперници.

Плевенчанки започнаха с 1:3 срещу връстничките си от столицата. После не успяха да вземат дори гейм в мача със състава от Варна. В последната си среща постигнаха категоричен успех над Тополово, който пък завърши на последното място. Второто е за селекцията на Хектор, който обаче също отпада от заключителните битки.

Добавено в: Неделя, 08 Април 2018 17:42