Начало ВОЛЕЙБОЛ Тригеймова загуба в Казанлък остави Спартак 1996 на последното място

PostHeaderIcon Тригеймова загуба в Казанлък остави Спартак 1996 на последното място

Новини - Волейбол
Волейболистките на Спартак 1996 днес бяха победени за 14-ти път от началото на Националния шампионат за жени. В среща от 15-ия кръг момичетата на Виолета Антонова бяха разбити при гостуването си на Казанлък волей с 0:3 гейма. Във всяка една от трите части нашите не успяха да направят повече от 17 точки. Толкова те направиха само в първия гейм, а в останалите два плевенчанки успяха да осъществят само по 15 успешни атаки. Така това поредно поражение остави Спартак 1996 на последното осмо място с актив от 3 точки, колкото има и тимът на Локомотив-Връбница, но софиянки са с по-добро геймово съотношение.

Иначе в срещата в Казанлък домакините взеха очаквана победа, като разликата в класите между двата тима беше повече от очевидна. Момичетата на Стоян Гунчев доминираха изцяло, като взеха чистата победа за около час игра. И през трите гейма казанлънчанки водеха в резултата и изковаха безпроблемно крайния успех. В следващия 16-ти кръг на НВЛ за жени Спартак 1996 ще посрещнат в Плевен Левски Волей, като двубоят е предвиден по програма на 2 февруари от 18.00 часа.

Добавено в: Сряда, 30 Януари 2013 20:47