20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Старшата на ОФК Спартак с разгромна победа

PostHeaderIcon Старшата на ОФК Спартак с разгромна победа

5:1 взе ОФК Спартак в Плевен срещу Изгрев 93 (Царевец) в мач от 16-ия кръг на зоналната "А" група за юноши старша възраст. Отборът на Милко Гаврилов не даде никакъв шанс на съперника, който стана шампион през миналия сезон. Домакините взеха инициативата още от самото начало и след четвърт час водеха в резултата с попадението на Александър Александров. В 28-ата минута Теодор Иванов центрира от фланга, но топката прехвърли вратаря и спря в мрежата му.

Второто полувреме започна оптимистично за гостите, които намалиха на 2:1. След това обаче съперникът им ги нокаутира. Първо Георги Грозчев насочи параболично топката и тя се укроти в мрежата - 3:1. След това Чавдар Цанков наказа несполучлив опит за изкуствена засада на противника. По идентичен начин Александров направи 5:1.

Добавено в: Сряда, 02 Май 2018 22:43