20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на ОФК Спартак с минимална загуба от Локо (ГО)

PostHeaderIcon Юношите на ОФК Спартак с минимална загуба от Локо (ГО)

Загуба с 2:3 от Локомотив (Горна Оряховица) допусна гостуващият ОФК Спартак (Плевен) в мач от 15-ия кръг на зоналната "А" група - юноши старша възраст. Крайният резултат стана факт още през първото полувреме. Домакините пък доиграха последния половин час с 10 футболисти.
Головият екшън се разигра за 29 минути. „Железничарите“ откриха резултата, но скоро Влади Кирилов изравни от фаул. В 23-ата минута локомотивци отново поведоха, а малко след това топката за трети път спря в мрежата на съперника им. Интригата отново се завърна в 39-ата минута с гола на Момчил Кръстев за 3:2.

През второто полувреме спартаковци взеха инициативата. Положението на горнооряховския тим се влоши в 61-ата минута, когато за удар по съперник без топка техен играч бе отстранен с червен картон. Плевенчани създадоха положения, но не успяха поне да изравнят.

Добавено в: Сряда, 25 Април 2018 18:25