20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Ботьо Ботев биха в Трявна

PostHeaderIcon Юношите на Ботьо Ботев биха в Трявна

2:1 в Трявна срещу тима на домакините взеха юношите младша възраст на ОФК Спартак (Плевен) в мач от 5-ия кръг на първенството на зона Велико Търново. Момчетата на Ботьо Ботев заслужиха трите точки с по-добра игра. Противно на крайния резултат обаче те се оказаха догонващи в резултата. Съперникът им наказа грешка на отбраната в 8-ата минута. 20 по-късно обаче равенството бе възстановено. Ангел Арнаудов бе точен след центриране от корнер и добавка.

Същият футболист донесе успеха на плевенчани в 58-ата минута, когато бе изведен на изгодна позиция и надигра вратаря на домакините. Динев и Хараламбиев пък пропиляха други голови положения за Спартак. Хаотичните действия на Трявна пък улесниха гостите в отбрана.

Добавено в: Неделя, 01 Октомври 2017 16:09