20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Подрастващите на ОФК Спартак вкараха 11 гола в Белене

PostHeaderIcon Подрастващите на ОФК Спартак вкараха 11 гола в Белене

Две разгромни победи постигнаха подрастващите на плевенския ОФК Спартак в Белене срещу връстниците си от местния Гигант.
Юношите младша възраст на Ботьо Ботев биха с 5:2 в среща от 33-ия кръг на зоналната футболна група. Топката обаче влетя най-напред в тяхната мрежа. След това с хеттрик на Тихомир Динев спартаковци почти предрешиха крайния изход на двубоя. После Цветан Цветанов и Петко Цонев вкараха по веднъж и окончателно отчаяха домакините. В последните минути беленчани стигнаха до второ попадение. Спартаковци обаче изпуснаха около десет гола.

Децата (2003-2004 година) на ОФК Спартак водени от Момчил Челестинов пък разбиха с 6:1 Гигант в мач от 33-ия кръг на подзона Велико Търново. В края на първото полувреме резултатът бе 5:0. Два пъти се разписа Павел Челестинов, а по веднъж Янислав Янков, Васко Първанов и Дейвид Димитров. През втората част домакините намалиха - 1:5, а след това си вкараха и автогол.

Добавено в: Събота, 26 Май 2018 17:42