20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Подрастващите на ОФК Спартак с два разгрома в Павликени

PostHeaderIcon Подрастващите на ОФК Спартак с два разгрома в Павликени

Юношите младша възраст и детския състав на ОФК Спартак (Плевен) вкараха общо 12 гола на връстниците си от Павликени. Двубоите са от 31-ия кръг съответно на зоналното и подзоналното футболно първенство. По-големите биха в Павликени с 5:1. Спартаковци сами създадоха за кратко интрига през първата част, когато Тихомир Динев откри резултата, а грешка на негов съотборник върна домакините в мача - 1:1. След това обаче Любослав Вегенов, Ангел Арнаудов, Хари Хараламбиев и Цветан Цветанов опънаха мрежата на противника.

При децата гостите биха със 7:2. Павел Челестинов, Васко Първанов и Дейвид Димитров вкараха по веднъж до почивката, а съперникът им върна един гол. През второто полувреме обаче Челестинов бе точен два пъти, а по веднъж реализираха Димитров и Юлиян Николов. Поне още толкова пропуснаха спартаковци.

Добавено в: Вторник, 15 Май 2018 19:48