20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Спартак биха Първа атомна

PostHeaderIcon Юношите на Спартак биха Първа атомна

В мач от шестия кръг на "А" групата за юноши старша възраст - зона Велико Търново, Спартак (Плевен) победи като гост връстниците си от Първа атомна (Козлодуй) с 3:1. Успехът бе напълно заслужен с оглед на представянето на съперниците. Гостите решиха спора още до почивката.
Първата сериозна заплаха за вратата на домакините дойде от Минков, но като по чудо гол не падна. В 18-ата обаче Кирилов надигра защитата, вратаря и откри резултата. Половин час след началния съдийски сигнал Георгиев се извиси над всички и с глава удвои преднината на плевенчани. В 60-ата минута пак той вкара, справяйки се с половината отбор на противника.

После спартаковци заиграха на ходом. Съперникът им опита да се вдигне на щурм, но усилията му стигнаха само за безадресни центрирания. Десетина минути преди края съдията видя нарушение в наказателното поле на Спартак и свири дузпа, с реализирането на която резултата стана 3:1.

Добавено в: Четвъртък, 27 Октомври 2016 19:04