20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Спартак отнесоха петица от Берое

PostHeaderIcon Юношите на Спартак отнесоха петица от Берое

Спартак претърпя разгром - 0:5 от Берое (Стара Загора) в Плевен. Двубоят бе от 2-ия кръг на Елитната футболна група за юношите младша възраст до 17 години. Селекцията на Бойко Цветков бе безсилна срещу амбицирания съперник. Беройци контролираха всичко на терена от началния съдийски сигнал до последните секунди на срещата. Те откриха резултата в 6-ата минута. В средата на първата част матираха за втори път плевенската отбрана, а малко преди почивката добавиха и трето попадение.

През втората част темпото бе чувствително по-ниско, благодарение на гостите, които явно бяха решили да не се напрягат. Въпреки това реализираха още два пъти. За цял мач домакините създадоха само една сериозна опасност, но нападателят им не успя да вкара.

Добавено в: Събота, 27 Август 2016 22:43