Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Плевенски жокеи с призови места на Световната купа по прескачане на препядствия

PostHeaderIcon Плевенски жокеи с призови места на Световната купа по прескачане на препядствия

Новини - Други спортове
Трима жокеи от клуба по конен спорт Сторгозия Плевен се представиха много успешно в първия ден на Световната купа по прескачане на препятствия, която се провежда на конно-спортна база “Ген. Крум Лекарски” в Божурище. В първото състезание за днес в клас 5-годишни и по-възрастни коне, аматьори и деца плевенчаните завоюваха второто, третото и четвъртото място при мъжете. Втората позиция в изпитанието с височина на препятствията 105-110 см стана притежание за Денислав Александров с кон Клавдио, на трето място завърши Асен Илиев с Ривърденс, а четвърти приключи паркура Антон Дацински с Киана.
Победител в надпреварата стана състезателят на клуб Шумен 2010 Аспарух Атанасов, а петата позиция в класирането бе за Юлия Младенова с кон Лимбо от клуб Карнавал.
При децата успешно бе началото за Теодора Агопян с кон Адлер от ККС Престиж, които оглавиха класирането, следвани от Пелин Деняли с Винеля от Турция и Мина Дончева с кон Драг от КС Свети Георги.
Мелиха Кирова с кобила Дара Бубамара от клуб Демет, Гергана Фратева с Мания от клуб Перун и Христо Киров с кон Демет Апокалипсис също от клуб Демет оформиха призовата тройка в класирането на аматьорите.
Наградите в националното изпитание бяха връчени от съдиите - Димитър Генов и Юрий Вълев.

Добавено в: Четвъртък, 31 Май 2012 19:17