Начало ВОЛЕЙБОЛ ВК Локомотив (Червен бряг) падна от Ботев (Враца)

PostHeaderIcon ВК Локомотив (Червен бряг) падна от Ботев (Враца)

Новини - Волейбол

Юношите старша възраст на червенобрежкия Локомотив загубиха с 0:3 от гостуващия им Ботев (Враца) в среща от 10-ия кръг на квалификационна група Е на Държавното първенство по волейбол. Мачът премина изцяло под доминацията на врачани, който спечелиха първия гейм с 25:19. Очакваното активизиране на домакините не се получи и след 18:25 те вече изоставаха с 0:2. Едва в третата част стана оспорвана битка, но юношите на Ботев вече имаха психологическо предимство и успяха да спечелят с 25:23, а оттам и двубоя с 3:0.

Успехът изкачи тима от Враца на второ място (Изгрев Ябланица е играл мач по-малко), а съперникът им остана на четвъртото. В другия мач от кръга лидерът Монтана победи Павликени с 3:0. Тетевен почиваше.