Начало ВОЛЕЙБОЛ ВК Локомотив (Червен бряг) би Павликени с 3:0

PostHeaderIcon ВК Локомотив (Червен бряг) би Павликени с 3:0

Юношите старша възраст на червенобрежкия Локомотив се наложиха с 3:0 при гостуването си на Павликени в среща от 11-ия кръг на квалификационна група Е на Държавното първенство по волейбол. Това бе шестия успех за Локо от началото на надпреварата. Те го взеха с лекота без да губят гейм. Най-оспорвана бе първата част. Домакините оказаха съпротива, но достигнаха само до 19 точки. В следващия гейм юношите от Червен бряг спечелиха с 25:18. Още по-лесно подчиниха съперника в третата част - 25:17.

След този кръг локомотивци запазиха четвъртото място, а съперникът им предпоследното. Водачът в класирането Монтана почиваше, но остана на върха. Изгрев (Ябланица) удари у дома Тетевен с 3:1, а във Враца Ботев отнесе аутсайдера Град (Белоградчик) - 3:0.