20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ситомир (Никопол) размазани от свищовския Академик, Десо Русев отново бележи

PostHeaderIcon Ситомир (Никопол) размазани от свищовския Академик, Десо Русев отново бележи

В контролен мач игран през уикенда третодивизионния Ситомир (Никопол) беше разгромен от свищовския Академик с 0:7. Бившият голмайстор на Спартак Плевен Десислав Русев, който премина при "студентите" наскоро, продължава да опъва противниковите мрежи, като и в двубоя срещу Ситомир се разписа на два пъти. Хеттрик за свищовлии вкара Евгени Систов, който беше спряган за ново попълнение в редиците на плевенския футболен тим. Русев откри резултата в 5-ата минута със силен диагонален удар, а след още десет минути игра Мартин Методиев центрира от корнер и на задната греда Васил Бънов засече топката за 2:0.

В 32-ата минута падна и трето попадение, дело отново на Десо Русев. До почивката той, Любомир Александров и Тодор Тодоров имаха по една добра възможност да се разпишат. И през втората част свищовлии продължиха да мачкат никополския отбор, въпреки направените няколко смени. Дойдоха минутите на Евгени Систов, който набързо записа хеттрик.

Най-напред той засече подаване на Мартин Методиев за 4:0, след това получи пас от свободен удар от Борислав Борисов и отново вкара. Със самостоятелна атака Систов направи резултата 6:0. Играещият треньор Боби Борисов в 81-ата минута премина централния защитник и вратаря на Ситомир и изпрати топката в мрежата за 7:0.

Източник: sport-vt.com

Добавено в: Вторник, 05 Март 2013 18:06