20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Червен бряг с втора победа срещу Мизия (Кнежа)

PostHeaderIcon Червен бряг с втора победа срещу Мизия (Кнежа)

Отборът на Партизан (Червен бряг) спечели за втори път в предсезонната подготовка срещу тима на Мизия 2005 (Кнежа). Вчера в град Луковит "партизаните" надиграха категорично своите опоненти, като ги победиха с 4:0. Футболистите на старши-треньора Илиян Здравков поведоха с 2 гола през първото полувреме след точни удари на Георги Петков и Стефан Христов. Първият реализира след центриране от ъглов удар, а при второто попадение халфът Милен Тонев с хубав далечен пас намери тарана Христов сам срещу вратаря на символичните домакини и нападателят на червенобрежани не сгреши - 2:0.

През втората част Партизан отново бе по-дейния отбор на терена и стигна до нови 2 гола. Петьо Славчев вкара за 3:0 след извеждащ пас на бившият футболист на Спартак Плевен и сегашен капитан на Червен бряг Цветан Петров, а крайния резултат оформи юношата Димитър Димитров, който бе най-съобразителен в наказателното поле на Мизия и довкара избитата от вратаря топка след удар на Светлин Петров.

Източник: cbfc.jpdstudio.eu

Добавено в: Неделя, 17 Февруари 2013 11:15