Начало БОЙНИ СПОРТОВЕ Боксьори на БК Мизия 80 и БК Червен бряг станаха шампиони на България

PostHeaderIcon Боксьори на БК Мизия 80 и БК Червен бряг станаха шампиони на България

Новини - Бойни спортове

Велислав Пътов и Мартин Бебов са най-добрите боксьори на България в категориите съответно до 80 кг и +80 кг при юношите. Доказаха го по време на Държавния личен шампионат в Хасково. В него участваха 191 боксьори от цялата страна в 15 категории. Плевенска област бе представена от 20 състезатели - 6 от Мизия 80, по 7 от Спартак и БК Червен бряг. Пътов, който е боксьор на БК Мизия 80 победи трима, за да стане шампион. Червенобрежкият състезател Бебов пък преодоля четирима.

Освен титлата на Пътов, Мизия 80 си тръгна от южния град с още два медала. Сребърен взе Мирослав Иванов. Той надви трима преди да загуби финала в категорията до 63 кг. Съотборникът му Веселин Божинов се класира трети при 44-килограмовите.

Добавено в: Вторник, 24 Април 2018 18:39