20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Хикс и загуба за подрастващите на ОФК Спартак

PostHeaderIcon Хикс и загуба за подрастващите на ОФК Спартак

1:1 при юношите младша възраст и 1:3 при децата е равносметката на плевенския ОФК Спартак срещу гостуващите им формации на Янтра (Габрово). Двубоите бяха от 28-ия кръг на зоналното първенство на по-големите и шампионата на подзона Велико Търново при по-малките.
Юношите само могат да съжаляват, че изпуснаха победа с гол в последните минути. Те надиграха връстниците си и още до почивката можеше да премахнат интригата, но изтърваха три стопроцентови положения. Четвърт час след почивката поведоха с попадение на Ангел Арнаудов. После плевенския вратар спаси дузпа. Накрая обаче го надигра габровски нападател.

Битката при децата се разви нещастно за домакините. Въпреки двуострата игра първата част завърши без голове. След нея гостите си вкараха автогол. После контузиха плевенския вратар. Заменилият го допусна две леки попадения, а накрая защитниците пред него проспаха атака на съперника и стана 1:3.

Добавено в: Събота, 28 Април 2018 17:56