ТРЕТА ЛИГА

Северозападна трета лига

03-06-2018

Янтра : Спартак (Плевен)

7:1 (4:1)


Северозападна трета лига

27-05-2018

Спартак (Плевен) : ФК Севлиево

0:4 (0:1)


Северозападна трета лига

20-05-2018

Първа атомна : Спартак (Плевен)

5:1 (2:0)

Най-четени


placeholder

Page Ranking Tool
Начало ФУТБОЛ Северозападна Трета лига - Шоуто продължава (състави и програма на пролетния полусезон)

PostHeaderIcon Северозападна Трета лига - Шоуто продължава (състави и програма на пролетния полусезон)

Новини

Емоциите от мачовете на Северозападната Трета аматьорска футболна лига отново са на дневен ред. Първата порция е в неделя, когато стартира пролетния полусезон. Предстоят 15 изключително интересни кръга. Амбиции имат всички. Доказват го изминалите зимни месеци. На 3 юни е така наречената Гала-вечер. Тогава ще се разбере кой от съперниците какво и доколко е свършил...
Ето съставите на отборите от Плевенска и Ловешка област, както и програмата за пролетния полусезон:

БОТЕВ (Луковит)

Състав - пролет 2018
Вратари - Васил Тодоров, Антон Антонов;
Защитници - Стойко Кръстев, Стефан Стефанов, Мариян Симеонов, Емил Грозев, Данаил Йозов;
Полузащитници - Милен Тонев (капитан), Владислав Симеонов, Николай Николов, Атанас Георгиев, Митко Милчев, Николай Илиев Иванов, Иван Тодоров, Младен Николаев;
Нападатели - Едис Селимински, Младен Младенов, Веселин Шекеров.
Старши треньор - Ивайло Петков

ВИХЪР (Славяново)

Състав - пролет 2018
Вратари - Светлин Линев (капитан, играещ президент), Веселин Ганчев;
Защитници - Ивайло Здравков Иванов, Теодор Михайлов, Борислав Иванов, Светослав Кръстев, Николай Иванов, Иван Филипов, Георги Бислимов;
Полузащитници - Светлин Златарев, Йоан Петков, Траян Димитров, Дилян Димитров, Любомир Иванов, Николай Боянов;
Нападатели - Константин Генков, Димитър Димитров, Преслав Антонов, Иван Иванов, Анатоли Петров, Александър Скорчев.
Старши треньор - Красимир Бислимов

ЛЕВСКИ 2007 (Левски)

Състав - пролет 2018
Вратари - Иван Георгиев (капитан), Теодор Тодоров;
Защитници - Станислав Иванов, Иво Върбанов, Тони Паликрушев, Цветослав Игнатов, Мирослав Ангелов, Веселин Митев, Петър Ванков (играещ треньор);
Полузащитници - Любомир Борисов, Цветан Петров, Славей Байрактаров, Антонио Иванджиков, Атанас Атанасов;
Нападатели - Евгени Систов, Любомир Тодоров, Ивайло Емилов Иванов.
Старши треньор - Дочко Дочев

МИЗИЯ (Кнежа)

Състав - пролет 2018
Вратари - Петко Бачийски, Илия Гецковски, Христо Георгиев;
Защитници - Адриан Иванов, Дмитрий Илиев (играещ президент), Вълчо Георгиев, Иван Калеев, Иван Вълчинков, Данаил Димчовски, Цветомир Димитров;
Полузащитници - Светослав Валериев, Габриел Ангелов, Александър Бързаков, Георги Пецински, Тихомир Дамянов, Светослав Ичколовски, Михаил Михайлов, Димитър Петров (играещ треньор);
Нападатели - Десислав Русев (капитан), Мартин Главненски.
Старши треньор - Ива Найденова-Данчева

ПАРТИЗАН (Червен бряг)

Състав - пролет 2018
Вратари - Николай Христов, Стоян Десподов;
Защитници - Галин Великов (капитан), Момчил Стоянов, Васил Михайлов, Даниел Гергов, Мартин Тодоров, Слави Паскалев;
Полузащитници - Калоян Тодоров, Георги Петков, Кирил Вълов, Людмил Атанасов, Цветомир Тодоров, Христо Димов, Валери Дръндев;
Нападатели - Денис Шаранков, Божидар Божилов.
Старши треньор - Григор Петков

СПАРТАК (Плевен)

Състав - пролет 2018
Вратари - Ивайло Яначков, Станислав Димитров;
Защитници - Мартин Митов, Раиф Мурадов, Валентин Удев, Костадин Кастанов, Валентин Иванов, Васил Василев, Ангел Грънчов;
Полузащитници - Стефан Христов, Иван Петков, Милен Василев, Едуард Атанасов, Румен Трифонов, Александър Михайлов, Тодор Тодоров, Димитър Захариев, Радослав Байчев;
Нападатели - Георги Чакъров (капитан), Мохамед Камара Кейта (Гвинея), Христо Спасов, Захари Янков, Александър Киров.
Треньор - Румил Жотев

ПРОГРАМА - ПРОЛЕТ 2018

XVI кръг - 11 март, неделя, 14:30 часа:
Бдин (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)
Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново)
Янтра 1919 (Габрово) - Кариана (Ерден)
Левски (Левски) - Ботев (Луковит)
Академик (Свищов) - Мизия (Кнежа)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг)

XVII кръг - 18 март, неделя, 14:30 часа:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин (Видин)
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)
Мизия (Кнежа) - Левски (Левски)
Ботев (Луковит) - Янтра 1919 (Габрово)
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)
(В град Криводол - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кариана)
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)

XVIII кръг - 25 март, неделя, 17:00 часа:

Бдин (Видин) - Севлиево (Севлиево)
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)
Павликени (Павликени) - Кариана (Ерден)
Спартак (Плевен) - Ботев (Луковит)
Янтра 1919 (Габрово) - Мизия (Кнежа)
Левски (Левски) - Партизан (Червен бряг)
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)

XIX кръг - 1 април, неделя, 17:00 часа:
Академик (Свищов) - Бдин (Видин)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Левски)
Партизан (Червен бряг) - Янтра 1919 (Габрово)
Мизия (Кнежа) - Спартак (Плевен)
Ботев (Луковит) - Павликени (Павликени)
Кариана (Ерден) - Трявна (Трявна)
(В град Криводол - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кариана)
Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)

XX кръг - 6 април, петък, 17:00 часа:
Бдин (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)
Трявна (Трявна) - Ботев (Луковит)
Павликени (Павликени) - Мизия (Кнежа)
Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг)
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Левски (Левски) - Академик (Свищов)

XXI кръг - 15 април, неделя, 17:00 часа:
Левски (Левски) - Бдин (Видин)
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)
Мизия (Кнежа) - Трявна (Трявна)
Ботев (Луковит) - Първа атомна (Козлодуй)
Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)

XXII кръг - 22 април, неделя, 17:00 часа:
Бдин (Видин) - Вихър (Славяново)
Янтра Габрово (Габрово) - Кариана (Ерден)
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Луковит)
Първа атомна (Козлодуй) - Мизия (Кнежа)
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)
Янтра 1919 (Габрово) - Левски (Левски)

XXIII кръг - 26 април, четвъртък, 17:00 часа:
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин (Видин)
Левски (Левски) - Спартак (Плевен)
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)
Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)
Мизия (Кнежа) - Севлиево (Севлиево)
Ботев (Луковит) - Янтра Габрово (Габрово)
Кариана (Ерден) - Вихър (Славяново)

XXIV кръг - 29 април, неделя, 17:00 часа:
Бдин (Видин) - Кариана (Ерден)
Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит)
Янтра Габрово (Габрово) - Мизия (Кнежа)
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) - Левски (Левски)
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)

XXV кръг - 6 май, неделя, 18:00 часа:
Спартак (Плевен) - Бдин (Видин)
Янтра 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)
Левски (Левски) - Трявна (Трявна)
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)
Мизия (Кнежа) - Вихър (Славяново)
Ботев (Луковит) - Кариана (Ерден)

XXVI кръг - 10 май, четвъртък, 18:00 часа:
Бдин (Видин) - Ботев (Луковит)
Кариана (Ерден) - Мизия (Кнежа)
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)
Първа атомна (Козлодуй) - Левски (Левски)
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)

XXVII кръг - 13 май, неделя, 18:00 часа:
Павликени (Павликени) - Бдин (Видин)
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)
Янтра 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)
Левски (Левски) - Севлиево (Севлиево)
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново)
Партизан (Червен бряг) - Кариана (Ерден)
Мизия (Кнежа) - Ботев (Луковит)

XXVIII кръг - 20 май, неделя, 18:00 часа:
Бдин (Видин) - Мизия (Кнежа)
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)
Кариана (Ерден) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)
Янтра Габрово (Габрово) - Левски (Левски)
Севлиево (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)

XXIX кръг - 27 май, неделя, 18:00 часа:
Трявна (Трявна) - Бдин (Видин)
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)
Левски (Левски) - Вихър (Славяново)
Академик (Свищов) - Кариана (Ерден)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Луковит)
Партизан (Червен бряг) - Мизия (Кнежа)

XXX кръг - 3 юни, неделя, 18:00 часа:
Бдин (Видин) - Партизан (Червен бряг)
Мизия (Кнежа) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов)
Кариана (Ерден) - Левски (Левски)
Вихър (Славяново) - Янтра 1919 (Габрово)
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)
Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)


Северозападна Трета лига - класиране - есен 2017

1. Кариана (Ерден)                          12   3   0   45:9      39  
2. Бдин (Видин)                               10   2   3   30:14    32
3. Първа атомна (Козлодуй)             9   3   3   26:10     30
4. Вихър (Славяново)                      8   4   3   36:16    28
5. Левски 2007 (Левски)                  8   2   5   23:21    26

6. Янтра Габрово (Габрово)             8   1   6    30:23     25
7. Севлиево (Севлиево)                    7   3   5   22:18     24
8. Спартак (Плевен)                         6   5   4   24:15     23
9. Партизан (Червен бряг)               6   4   5   19:18     22

10. Трявна (Трявна)                          5   4   6   19:16     19
11. Академик (Свищов)                    4   5   6   23:24     17
12. Павликени (Павликени)             4   2   9    13:34     14
13. Ботев (Луковит)                         4   1   10   17:34      13
14. Янтра (Полски Тръмбеш)           3   2   10   15:25     11
15. Мизия (Кнежа)                           2   3   10    11:37     9
16. Янтра 1919 (Габрово)                 1   2   12    8:47       5


Коментари

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Име *
Код   
Коментирайте

Добавено в: Петък, 09 Март 2018 19:57

Понеделник,
 17 Декември 2018 г.


Template created by TechLine.de.