20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ботев и Мизия си вкараха по два пъти в Луковит

PostHeaderIcon Ботев и Мизия си вкараха по два пъти в Луковит

В приятелска футболна среща играна в Луковит местният Ботев и Мизия (Кнежа) направиха 2:2. В двата състава имаше доста юноши, тъй като някои от титулярите лекуват контузии. Въпреки това стана безкомпромисна битка, но в рамките на позволената игра. Гостите на два пъти повеждаха. Единственото попадение през първото полувреме реализира Десислав Русев, оползотворявайки пас на играещия треньор Димитър Петров.

Четвърт час след почивката Данаил Йозов надбяга защитата и озовал се сам срещу вратаря го надигра за 1:1. После голобрадият Веселин Русинов отново изведе Мизия напред. Десетина минути по-късно Милен Тонев изравни. Още по три опасностите имаше пред вратите - Русев, Бързаков и Петров пропуснаха да вкарат за Мизия, а Йозов, Тонев и Младенов за Ботев.

Добавено в: Вторник, 20 Февруари 2018 19:41