20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак загря за старта на сезона с 3:1 над Ком (Берковица)

PostHeaderIcon Спартак загря за старта на сезона с 3:1 над Ком (Берковица)

В контролна футболна среща играна в София Спартак (Плевен) се наложи с 3:1 над Ком (Берковица). Очаквано отборът на Емил Велев контролираше всичко на терена през 90-те минути. Създаде и още голови положения, но ги пропиля. Георги Чакъров откри резултата след прецизно изпълнен пряк свободен удар. При този резултат завърши първото полувреме.
След почивката за плевенския тим влязоха всички футболисти. Съперникът обаче изравни. Спартаковци отново си върнаха аванса след попадение на Димитър Захариев. После Едуард Атанасов фиксира крайното 3:1.

Това бе последната контролна среща за "синьо-белите" преди старта на втората част от шампионата на Северозападната Трета лига. Спартаковци започват на 25 февруари (неделя), когато от 14.30 часа ще приемат на стадион "Плевен" отбора на Вихър (Славяново).

Междувременно стана ясно, че доскорошният титулярен страж на Спартак - Димитър Пантев ще играе през пролетния полусезон за тима на Янтра 1919 (Габрово). Пантев игра за плевенчани през последните два сезона.

Добавено в: Събота, 17 Февруари 2018 18:39