20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак завърши сезона с тежко поражение в Габрово

PostHeaderIcon Спартак завърши сезона с тежко поражение в Габрово

Тежка загуба с 1:7 претърпя Спартак (Плевен) при гостуването си на Янтра в Габрово. Срещата бе от последния 30-ти кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Загубата бе очаквана, защото плевенчани излязоха с юношите. Дотук се стигна, поради липса на мъжки отбор, който се пръсна още след 28-ия кръг. Домакините бързо убиха интригата. Само за няколко минути в първия четвърт час вкараха чрез Пресиян Цвятков и Пламен Кожухаров - два пъти. После Стефан Иванов опъна за четвърти път плевенската мрежа. След това Марио Тихомиров реализира единственото попадение за спартаковци.

След почивката Стефан Иванов, Кожухаров и юношата Кристофър Булгаров направиха 7:1. Плевенският тим не изглеждаше толкова зле. Имаше шансове да вкара поне още три гола, но липсата на опит си каза думата.

Добавено в: Неделя, 03 Юни 2018 21:56