20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ботев (Луковит) се удави за 15 минути в Свищов

PostHeaderIcon Ботев (Луковит) се удави за 15 минути в Свищов

С 1:3 загуби Ботев (Луковит) при гостуването си на Академик (Свищов) в мач от 15-ия последен есенен кръг на Северозападна Трета лига. Домакините владееха инициативата през цялото време. Още до 10-ата минута на три пъти топката като по чудо не навести мрежата на Ботев. Припряните действия на „студентите“ продължиха и нулевото равенство се запази повече от 70 минути. След това обаче само за четвърт час топката влетя три пъти в мрежата на луковитския тим.

Първо Йордан Йорданов изпълни прецизно фаул. Малко след това Лилян Маринов изведе Кристиян Иванов на голова позиция и плевенския нападател не сгреши. Отново той открадна топката от луковитската отбрана и направи резултата категоричен. Накрая Пламен Ангелов фаулира съперник и Атанас Георгиев вкара от дузпа почетното попадение за гостите.

Добавено в: Четвъртък, 23 Ноември 2017 19:38