20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак се издъни и срещу Първа атомна

PostHeaderIcon Спартак се издъни и срещу Първа атомна

Спартак (Плевен) пише история на провала в съществуването на клуба. Днес го би в Плевен Първа атомна (Козлодуй) с 2:0 в мач от 13-ия кръг на Северозападна Трета лига. Така вече четири поредни срещи плевенчани нямат победа в аматьорския футбол. Двубоят започна с активни действия от страна на домакините, но съперникът не се стресна. Отбиваше хладнокръвно атаките и контраатакуваше. В 13-ата минута Ростислав Данчев си спечели дузпа и Николай Ганчев я реализира, давайки аванс на гостите. След още толкова време Спартак остана с 10 футболисти заради червен картон на Христо Спасов.

В началото на втората част Данчев пропусна да вкара за 2:0. В средата на полувремето съдията изгони Сава Савов от Козлодуй. След това играта стана двуостра, като плевенчани пропуснаха три пъти. Всичко обаче приключи в 78-ата минута, когато Ганчев се разписа за втори път.

Добавено в: Неделя, 05 Ноември 2017 20:22