20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Пореден слаб мач на Ботев (Луковит)

PostHeaderIcon Пореден слаб мач на Ботев (Луковит)

Луковитският Ботев продължава със слабото си представяне в Северозападната Трета лига. Този път го победи Първа атомна в Козлодуй с 3:0 в среща от 6-ия кръг. За поражението най-много допринесоха гостите. Те започнаха вихрено и до 20-ата минута почти не дадоха топката на противника, но и не успяха да вкарат гол. Денил Селимински пък по чудо не реализира още в началните секунди. За сметка на това пък Ростислав Данчев изведе напред домакините с голяма доза късмет в 39-ата минута.

Всичко в този мач приключи в началото на второто му полувреме. Тогава само за няколко минути последователно се разписаха Сава Савов и Любослав Младенов, като и за двете попадения спомогнаха левашките действия на луковитските блранители. Въпреки тоталния натиск ботевци не стигнаха поне до почетен гол.

Добавено в: Понеделник, 18 Септември 2017 18:33