ТРЕТА ЛИГА

Северозападна трета лига

13-08-2017

Вихър Славяново : Спартак (Плевен)

1:2 (0:0)




Page Ranking Tool
Начало ФУТБОЛ Северозападна Трета лига - Керванът потегля утре (състави и програма)

PostHeaderIcon Северозападна Трета лига - Керванът потегля утре (състави и програма)

Новини

Футболните емоции при аматьорския футболен елит започват. Керванът потегля утре с мачовете от първия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига сезон 2017/2018 година.  
16 състава от региона влизат в люта битка. За поредна година Плевенска област ще е с най-много представители - Спартак (Плевен), Левски 2007 (Левски), Вихър (Славяново), Партизан (Червен бряг) и Мизия 2005 (Кнежа). Четири отбора ще има Габровска област - Янтра Габрово (Габрово), Янтра 1919 (Габрово), Севлиево (Севлиево) и Трявна (Трявна). Три са от Велико Търново - Академик (Свищов), Павликени (Павликени) и Янтра (Полски Тръмбеш). С по един тим са област Видин - Бдин, Враца - Първа атомна (Козлодуй), Монтана - Кариана (Ерден) и Ловеч - Ботев (Луковит).

Първият дял на шампионата приключва на 19 ноември с двубоите от 15-ия кръг.

Ето и отборите от Плевенска и Ловешка област:


ВИХЪР (Славяново)

Вратари - Светлин Линев, Веселин Ганчев;
Защитници - Ивайло Здравков Иванов, Иван Филипов, Светослав Кръстев, Борислав Иванов, Николай Иванов, Теодор Михайлов, Георги Бислимов;
Полузащитници -Траян Димитров, Виктор Иванов, Йоан Петков, Николай Боянов, Светлин Златарев;
Нападатели - Преслав Антонов, Иван Иванов, Анатоли Петров, Александър Скорчев, Леон Илиев.
Старши треньор - Красимир Бислимов


ЛЕВСКИ 2007 (Левски)

Вратари - Иван Георгиев, Димитър Височков;
Защитници - Петър Ванков (играещ треньор), Станислав Иванов, Иво Върбанов, Тони Паликрушев, Цветослав Игнатов, Мирослав Ангелов, Веселин Митев, Йонко Коев;
Полузащитници - Любомир Борисов, Цветан Петров, Славей Байрактаров, Антонио Иванджиков, Атанас Атанасов;
Нападатели - Венцислав Миленов, Евгени Систов, Любомир Тодоров, Ивайло Емилов Иванов.
Старши треньор - Петър Ванков


МИЗИЯ 2005 (Кнежа)

Вратари - Петко Бачийски, Иван Герасимов;
Защитници - Дмитрий Илиев, Илиян Николов, Ангел Ангелов, Иван Калеев, Митя Комаревски, Цветомир Димитров, Данаил Димчовски, Николай Христов, Венелин Лазаров;
Полузащитници - Димитър Петров /играещ треньор/, Тихомир Дамянов, Елин Петков, Борислав Борисов, Светослав Ичколовски, Георги Пецински;
Нападатели - Десислав Русев, Петьо Славчев, Иван Рухчовски.
Старши треньор - Ива Найденова-Данчева


СПАРТАК (Плевен)

Вратари - Димитър Пантев, Станислав Димитров;
Защитници - Стефан Стефанов, Даниел Генов, Николай Дичев, Станислав Желязков, Теодор Иванов;
Полузащитници - Любомир Иванов, Стефан Валериев Христов, Людмил Иванов, Иван Петков, Михаил Кулов, Радой Божилов, Анатоли Тодоров, Едуард Атанасов, Младен Николаев;
Нападатели - Светлин Борисов, Венцислав Иванов, Христо Спасов, Захари Янков;
Треньор - Бойко Цветков


ПАРТИЗАН (Червен бряг)

Вратари - Красимир Иванов, Николай Христов;
Защитници - Галин Великов, Васил Михайлов, Момчил Стоянов, Даниел Гергов, Мартин Тодоров, Слави Антонов, Георги Пенчев;
Полузащитници - Георги Петков, Калоян Тодоров, Мариян Маринов, Светослав Бърканичков, Цветомир Тодоров, Иво Здравков, Радослав Трайчев, Веселин Димов;
Нападатели - Веселин Шекеров, Денис Шаранков.
Старши треньор - Илиян Здравков


БОТЕВ (Луковит)

Вратари - Васил Тодоров, Антон Антонов;
Защитници - Стойко Кръстев, Ивайло Маринов, Емил Грозев, Славомир Семчев, Данаил Йозов, Теодор Букоев, Вълчо Георгиев;
Полузащитници - Владислав Симеонов, Атанас Георгиев, Митко Милчев, Милен Тонев, Николай Илиев Иванов, Иван Тодоров;
Нападатели - Денил Селимински, Едис Селимински, Младен Младенов.
Старши треньор - Ивайло Петков



Северозападната Трета лига - програма - есен 2017


I кръг - 13 август 2017, неделя, 18:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)
Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен)
Кариана (Ерден) - Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Луковит) - Левски 2007 (Левски)
Мизия 2005 (Кнежа) - Академик (Свищов)
Партизан (Червен бряг) - Янтра (Полски Тръмбеш)

II кръг - 20 август 2017, неделя, 18:00 часа:
Бдин (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)
Левски (Левски) - Мизия (Кнежа)
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Луковит)
Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)
Трявна (Трявна) - Янтра (Габрово)
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)

III кръг - 27 август 2017, неделя, 18:00 часа:
Севлиево (Севлиево) - Бдин (Видин)
Янтра (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)
Кариана (Ерден) - Павликени (Павликени)
Ботев (Луковит) - Спартак (Плевен)
Мизия (Кнежа) - Янтра 1919 (Габрово)
Партизан (Червен бряг) - Левски (Левски)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)

IV кръг - 3 септември 2017, неделя, 17:00 часа:
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)
Левски (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Янтра 1919 (Габрово) - Партизан (Червен бряг)
Спартак (Плевен) - Мизия (Кнежа)
Павликени (Павликени) - Ботев (Луковит)
Трявна (Трявна) - Кариана (Ерден)
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Габрово)  

V кръг - 10 септември 2017, неделя, 17:00 часа:
Янтра (Габрово) - Бдин (Видин)
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)
Ботев (Луковит) - Трявна (Трявна)
Мизия (Кнежа) - Павликени (Павликени)
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)
Академик (Свищов) - Левски (Левски)

VI кръг - 17 септември 2017, неделя, 17:00 часа:
Бдин (Видин) - Левски (Левски)
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)
Трявна (Трявна) - Мизия (Кнежа)
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Луковит)
Севлиево (Севлиево) - Кариана (Ерден)
Янтра (Габрово) - Вихър (Славяново)

VII кръг - 24 септември 2017, неделя, 17:00 часа:
Вихър (Славяново) - Бдин (Видин)
Кариана (Ерден) - Янтра (Габрово)
Ботев (Луковит) - Севлиево (Севлиево)
Мизия (Кнежа) - Първа атомна (Козлодуй)
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)
Левски (Левски) - Янтра 1919 (Габрово)

VIII кръг - 1 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:
Бдин (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)
Спартак (Плевен) - Левски (Левски)
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)
Севлиево (Севлиево) - Мизия (Кнежа)
Янтра (Габрово) - Ботев (Луковит)
Вихър (Славяново) - Кариана (Ерден)

IX кръг - 8 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:
Кариана (Ерден) - Бдин (Видин)
Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)
Мизия (Кнежа) - Янтра (Габрово)
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)
Левски (Левски) - Павликени (Павликени)
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)

X кръг - 15 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:
Бдин (Видин) - Спартак (Плевен)
Павликени (Павликени) - Янтра 1919 (Габрово)
Трявна (Трявна) - Левски (Левски)
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Янтра (Габрово) - Партизан (Червен бряг)
Вихър (Славяново) - Мизия (Кнежа)
Кариана (Ерден) - Ботев (Луковит)

XI кръг - 22 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:
Ботев (Луковит) - Бдин (Видин)
Мизия (Кнежа) - Кариана (Ерден)
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра (Габрово)
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)
Левски (Левски) - Първа атомна (Козлодуй)
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)

XII кръг - 29 октомври 2017, неделя, 14:30 часа:
Бдин (Видин) - Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)
Севлиево (Севлиево) - Левски (Левски)
Янтра (Габрово) - Академик (Свищов)
Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Кариана (Ерден) - Партизан (Червен бряг)
Ботев (Луковит) - Мизия (Кнежа)

XIII кръг - 5 ноември 2017, неделя, 14:30 часа:
Мизия (Кнежа) - Бдин (Видин)
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Кариана (Ерден)
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)
Левски (Левски) - Янтра (Габрово)
Янтра 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)
Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй)
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)

XIV кръг - 12 ноември 2017, неделя, 14:30 часа:
Бдин (Видин) - Трявна (Трявна)
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)
Янтра (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)
Вихър (Славяново) - Левски (Левски)
Кариана (Ерден) - Академик (Свищов)
Ботев (Луковит) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Мизия (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)

XV кръг - 19 ноември 2017, неделя, 14:30 часа:
Партизан (Червен бряг) - Бдин (Видин)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Мизия (Кнежа)
Академик (Свищов) - Ботев (Луковит)
Левски (Левски) - Кариана (Ерден)
Янтра 1919 (Габрово) - Вихър (Славяново)
Спартак (Плевен) - Янтра (Габрово)
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)


Коментари

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Име *
Код   
Коментирайте

Добавено в: Събота, 12 Август 2017 20:00

Сряда,
 16 Август 2017 г.
Предстоящи срещи

2017-08-20, 18.00 ч.

2 Кръг - Северозападна трета лига

Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)



Template created by TechLine.de.