20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър и Левски завършиха 0:0

PostHeaderIcon Вихър и Левски завършиха 0:0

Ялово реми - 0:0 направиха в Славяново местният Вихър и Левски 2007 (Левски) в контролна футболна среща. За хикса повече трябва да съжаляват домакините. През първото полувреме имаше равновесие на терена. Селекцията на Красимир Бислимов обаче пропусна две голови ситуации чрез Преслав Антонов и Сашо Скорчев. Във втората част гостите се измориха, а съперникът им взе инициативата и диктуваше всичко до последния съдийски сигнал. Два опасни удара отправи Антонов. Иван Иванов пропусна да вкара с глава. Траян Димитров пък не реализира от десетина метра.

Всичките тези опасности предотврати вратарят на левскарите Димитър Височков. Това бе последната проверка за двата отбора преди старта на първенството на Северозападната Трета лига.

Добавено в: Събота, 05 Август 2017 22:31