20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак отнесе четворка в Севлиево

PostHeaderIcon Спартак отнесе четворка в Севлиево

Загуба с 1:4 претърпя Спартак (Плевен) като гост на Севлиево. Това бе втората контрола за селекцията на Бойко Цветков от началото на подготовката. Отборът му не успя да се противопостави, особено през първото полувреме. В него халфовата линия не оказа никаква съпротива, а защитата действаше неориентирано. Десетина минута след началния съдийски сигнал Альоша Илиев вкара за 1:0. В 35-ата минута топката за втори път спря в плевенската мрежа след точно изпълнена дузпа от Емил Копаранов. Секунди преди почивката Радослав Байчев направи резултата категоричен.

През второто полувреме спартаковци се представиха по-добре. Съвземането им се дължеше на влизането в игра на капитана и играещ помощник-треньор Любомир Иванов. Междувременно Байчев се разписа за 4:0. Малко след това Любо Иванов вкара почетното попадение за плевенчани. Той изведе на голови позиции три пъти съотборниците си, но те не се възползваха.

Добавено в: Вторник, 18 Юли 2017 22:00