20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Литекс вече е в професионалния футбол

PostHeaderIcon Литекс вече е в професионалния футбол

Литекс (Ловеч) разби със 7:0 като гост Ком (Берковица) в среща от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига. Успехът „бетонира“ селекцията на Живко Желев на първото място в класирането цели три кръга преди края на сезона. Ловчанлии биха на ходом най-слабия отбор в групата. Паникьосаните домакините се предадоха още в началото, когато Славомир Велев си отбеляза автогол. В 21-ата минута Методи Костов изпрати още веднъж топката в мрежата им.

Останалите голове паднаха през второто полувреме. Две бързи попадения записа Искрен Писаров. След час игра и Дилян Димитров вкара за 5:0. Десетина минути преди края Веселин Васев заби нов гол. В последните секунди точен бе и бившият нападател на плевенския Спартак Преслав Антонов.

Добавено в: Сряда, 17 Май 2017 22:39