20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ювентус най-после с победа

PostHeaderIcon Ювентус най-после с победа

Ювентус (Малчика) спечели с 3:1 дербито на опашкарите в Северозападната Трета лига срещу гостуващия му Ком (Берковица). Двубоят бе от 24-ия кръг. Това бе първия успех за домакините от началото на сезона. Екшънът започна още с началния съдийски сигнал. В 4-ата минута вратарят на Юве допусна левашки гол след шут на Пламен Ненов от 40 метра. Скоро обаче Николай Генов изравни. Едва след това тима от с. Малчика притисна съперника, пренасяйки играта пред вратата му. В 43-ата минута Сергей Стефанов разнищи отбраната на противника и направи 2:1.

След почивката гостите предимно се бранеха. Съперникът им редеше атака след атака и пропуск след пропуск. Интригата изчезна в 73-ата минута, когато Генов вкара от фаул третия гол.

Добавено в: Неделя, 30 Април 2017 22:34