20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ювентус измъкна точка на Вихър

PostHeaderIcon Ювентус измъкна точка на Вихър

В мач от 26-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига Ювентус (Малчика) и Вихър (Славяново) си вкараха по два гола. Гостите бяха видимо по-добрия отбор, но съперникът им заложи на битката и успя да измъкне точката. Двубоят държа в напрежение феновете от началото до края. Още във 2-ата минута Сашо Скорчев даде аванс на славяновския състав. Скоро обаче Ивайло Дюлгеров наказа грешка на съперника за 1:1. После Вихър остана с 10 футболисти, заради червен картон на Теодор Михайлов. В края на полувремето обаче Юве отново бе с гол пасив след като Евгени Систов изпрати топката в мрежата.

След почивката съдията изравни съставите с червен картон за Любо Кунев. Домакините обаче се напънаха и успяха да спечелят дузпа, която Костадин Малинов реализира за крайното 2:2.

Добавено в: Неделя, 14 Май 2017 23:24