20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Детският Спартак пропусна да разгроми габровския Янтра

PostHeaderIcon Детският Спартак пропусна да разгроми габровския Янтра

Детският тим на плевенския Спартак до 15 години се наложи с 2:1 като гост над Янтра (Габрово) в среща от 15-ия кръг на зоналното първенство. Домакините трябва да са доволни, че се отърваха с минимална загуба. През първото полувреме те въобще не застрашиха противниковата врата. Пред тяхната обаче вреше и кипеше. В 20-ата минута Мариян Пепов шутира, вратарят изби, но при добавката на Валентин Минев бе безпомощен.

В началото на втората част домакините изравниха след пряк свободен удар. При ответната атака обаче Маргарит Дуков отново даде аванс на плевенчани. До края на мача топката се разиграваше пред габровската врата. Нов гол обаче не падна. Чисти положения пропиляха Слав Петков, Пепов и Християн Петков. Съдиите пък на няколко пъти спряха със измислени засади опасни акции на гостите.

Добавено в: Петък, 28 Април 2017 19:16