20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ЦСКА 2 и Спартак завършиха 1:1

PostHeaderIcon ЦСКА 2 и Спартак завършиха 1:1

Без победител - 1:1 приключи спора от 22-ия кръг на Втора лига между втория тим на ЦСКА и плевенския Спартак. За изпуснатата победа повече трябва да съжаляват гостите. Те водеха в резултата, а накрая пропуснаха и да реализират второ попадение. Първата част приключи без голове. Най-добрата възможност имаше дебютанта за плевенчани Рангел Абушев, който тресна гредата от фаул в последните секунди преди почивката. Въпреки това отборът му поведе след гол на Кевин Осей. Домакините реагираха мигновено, но Пантев спаси две положения. После обаче бе безпомощен при меле пред вратата му, довело до 1:1. Накрая Долапчиев пропусна сам срещу вратаря.

Титулярен състав на Спартак: Димитър Пантев, Стенислав Георгиев, Цветелин Радев, Мартин Митов, Димитър Буров, Тихомир Тодоров (капитан), Емил Петров, Кевин Осей, Крис Гади, Георги Чакъров, Рангел Абушев.

Добавено в: Неделя, 02 Април 2017 19:16