20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Футболният Спартак започна със загуба

PostHeaderIcon Футболният Спартак започна със загуба

Минимална загуба - 0:1 допусна Спартак (Плевен) при гостуването си на столичния Локомотив в мач от 18-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Домакините реализираха победния гол в средата на първото полувреме. Получи се завързан двубой, като качеството бе на средно ниво, с доста брак в действията на съперниците. Битката бе повече в централната част на терена, но на няколко пъти вратарите бяха поставени на изпитание. Плевенският страж Марин Орлинов се справи отразявайки три опасности. Пред другата врата Крис Гади на два пъти не успя да вкара.

В началото на срещата пък съдията не отсъди дузпа за плевенчани.

Спартак: Марин Орлинов, Стенислав Георгиев, Цветелин Радев, Димитър Буров, Мартин Митов, Тихомир Тодоров, Георги Чакъров (76 Брендо Барбоса), Георги Янев (88 Захари Янков), Григор Долапчиев (58 Велимир Попчев), Кевин Осей, Крис Гади

Добавено в: Събота, 25 Февруари 2017 17:46