20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак загуби в Ловеч

PostHeaderIcon Спартак загуби в Ловеч

Плевенският Спартак отстъпи с 0:1 в Ловеч на местния Литекс. Това бе последната контрола за футболистите на Александър Георгиев. Противно на крайния резултат гостите бяха по-дейни до почивката и създадоха три голови ситуации, но Гади и Долапчиев не успяха да реализират поне една от тях. През втората част ловешкият тим повече владееше топката, а съперникът му не сътвори нищо. В 75-ата минута Руслан Иванов шутира прецизно и топката спря в мрежата зад Орлинов - 1:0. До края бившият спартаковец Преслав Антонов уцели и гредата. За Спартак не игра Тихомир Тодоров. Капитанът е с разтежение и треньорите решиха да му дадат почивка.

Съставът на Спартак: Марин Орлинов, Стенислав Георгиев, Мартин Митов, Цветелин Радев, Димитър Буров, Емил Петров, Брендо Силва Барбоса, Георги Янев, Кевин Осей, Крис Гади, Григор Долапчиев (Николай Николаев, Родриго Минетеламио, Никола Мицански, Стефан Христов, Джонатан Тасин, Георги Чакъров, Захари Янков).

Добавено в: Събота, 18 Февруари 2017 17:40