20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър обърна Левски накрая

PostHeaderIcon Вихър обърна Левски накрая

Вихър (Славяново) победи с 4:3 Левски 2007 (Левски) в приятелски мач игран в Ловеч. Двубоят премина през доста обрати, а съперниците заслужават адмирации, както за старанието, така и за качеството, което предложиха в студа. Отборът на Краси Бислимов обаче явно си е взел поука от безидейната игра преди седмица срещу Литекс (0:8) и сега действаше концентрирано през цялото време. Именно това му донесе успеха. Изкова го в последните шест минути, когато направи тотален обрат от 1:3 до 4:3 благодарение на хеттрика на Иван Иванов. Той се разписа три пъти през две минути. Славяновският тим вкара и в началото на мача чрез Евгени Систов, който пропусна още четири пъти в мача сам срещу вратаря. Малко преди почивката Ивайло Емилов Иванов изравни от дузпа, а партньорът му в атака - Любомир Тодоров напусна контузен.

В началото на втората част Ивайло Емилов Иванов даде аванс на левскарите, а след това бе фаулиран за дузпа, но такава не бе дадена. После Цветослав Игнатов вкара за 3:1, но тази преднина се оказа недостатъчна за тима на Петър Ванков дори за хикс.

Добавено в: Понеделник, 13 Февруари 2017 19:44