20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Победа и загуба за юношите и децата на Спартак

PostHeaderIcon Победа и загуба за юношите и децата на Спартак

Успех - 3:2 и загуба - 4:5 записаха вкъщи две от формациите на футболния Спартак срещу връстниците им от Янтра (Полски Тръмбеш). Победата взеха юношите младша възраст в отложения мач от първия кръг от зоналното първенство. Плевенчани започнаха добре и дръпнаха с два гола чрез Александър Алексиев и Слав Петков. После пропуснаха да вкарат още и съперникът ги наказа - 2:2. Накрая Даниел Ангелов донесе трите точки за Спартак.

При децата се случи обратното. Двата отбора изиграха отложения от първия кръг мач от шампионата на подзона Велико Търново. И тук всичко започна отлично за домакините. Те поведоха с 2:0, а края на първата част дойде при 3:1. След почивката спартаковци поддържаха аванса си - 3:2, 4:2, 4:3, но в оставащото време противникът им вкара още два пъти и си тръгна с победата.

Добавено в: Събота, 26 Ноември 2016 17:16