Академик (Св) : Спартак (Плевен)

1:1 (0:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак с две поражения при подрастващите

PostHeaderIcon Спартак с две поражения при подрастващите

Плевенският Спартак загуби два пъти от Янтра в Габрово в отложени мачове от първия кръг на футболните първенства при подрастващите. По-тежко паднаха юношите младша възраст. Те претърпяха 1:6 в шампионата на зона Велико Търново. Противно на крайния резултат срещата започна отлично за плевенчани, които откриха резултата чрез Даниел Ангелов. Голът аванс като че ли ги успокои прекалено и разконцентрираните им действия бяха наказани. До почивката габровлии направиха обрат за 2:1. След нея топката влетя още четири пъти в плевенската врата.

В първенството на подзона Велико Търново децата от Плевен загубиха с 1:4. И в тази среща началото не предвещаваше негативен за тях развой. Домакините поведоха, но Християн Петков изравни и така завърши първата част. През втората обаче децата на Янтра вкараха още три гола.