20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ U15: Спартак писа шестица на Кариана

PostHeaderIcon U15: Спартак писа шестица на Кариана

Очаквана победа - 6:0 взе плевенският Спартак при гостуването си на слабака Кариана (Ерден). Двубоят бе от 12-ия кръг на Елитната футболна група до 15 години зона Велико Търново. Възпитаниците на Ботьо Ботев пропуснаха няколко отлични възможности, но все пак вкараха гол през първата част. След почивката се разписаха още пет пъти. Най-точен бе Дейвид Асенов, който вкара три от попаденията. Другите бяха дело на Методи Янков, Атанас Методиев и Кристиян Иванов.

9. Кариана (Ерден)                0    0       10          3:80     0

Забележка: ДФК "Видин" - гр. Видин прекратява участие в групата. Съгласно чл. 24 ал. 11 т.б от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 г., отбор отказал се преди или след започване на втория полусезон - резултати играни от него до този момент се запазват, а за следващите му срещи се присъжда служебен резултат от 3:0 в полза на отборите, с които е следвало да играе по програма.

Добавено в: Петък, 08 Април 2016 18:57