27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак победи трудно Левски 2007 след обрат през второто полувреме

PostHeaderIcon Спартак победи трудно Левски 2007 след обрат през второто полувреме

Среща: Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски) - контрола
Резултат:
2:1 (0:1)
Място: село Коиловци
Дата: 1 март 2015 г. (неделя)
Голмайстори: 0:1 - Ивайло Иванов (29 мин.), 1:1 - Преслав Антонов (68 мин.), 2:1 - Кристиян Григоров от дузпа (74 мин.)

Спартак: Ивелин Иванов, Любомир Христов, Кристиян Григоров, Живко Господинов, Роберт Петров, Тихомир Тодоров, Христо Кирев, Антони Иванов, Стефан Христов, Любомир Тодоров, Пламен Илиев (Петър Стоянов, Любомир Иванов, Преслав Антонов)

Най-интересното:
  • 29 минута - Ивайло Иванов отправи силен шут от около 30 метра, като изненада младия страж на Спартак Ивелин Иванов и изведе Левски 2007 напред - 0:1
  • 68 минута - Новото попълнение на "синьо-белите" Преслав Антонов изравни, след като засече центриране отляво - 1:1
  • 74 минута - Любомир Тодоров бе подкосен в наказателното поле и централният защитник на плевенчани Кристиян Григоров реализира отсъдената дузпа и донесе победата на своя тим - 2:1