Начало ФУТБОЛ Спартак с първа загуба в контролите

PostHeaderIcon Спартак с първа загуба в контролите

Резултат:
1:2 (1:1)
Място: село Коиловци
Дата: 18 февруари 2015 г. (сряда)
Голмайстори: 1:0 - Стефан Христов (19 мин.), 1:1 - Диян Димов (44 мин.), 1:2 - Йордан Димитров (72 мин.)

Спартак: Искрен Игнатов, Любомир Христов, Кристиян Григоров, Калоян Тодоров, Живко Господинов, Тихомир Тодоров, Христо Кирев, Антони Иванов, Стефан Христов, Васил Шопов, Любомир Тодоров (Димитър Височков, Петър Стоянов, Станислав Георгиев, Пламен Илиев, Венцислав Миленов, Любомир Иванов, Преслав Антонов)

Най-интересното:
  • 19 минута - Голмайсторът на Спартак Стефан Христов открива резултата след хубав прехвърлящ удар - 1:0.
  • 44 минута - Диян Димов от Дунав изравнява с шут от границата на наказателното поле.
  • 72 минута - Йордан Димитров бележи за крайното 2:1 за Дунав след бърза атака.
  • 89 минута - Любомир Тодоров пропуска да изравни, след като прехвърля вратаря на гостите, но топката преминава над гредата.
  • За Спартак не играха контузените вратари Станислав Антонов и Радослав Михайлов, а травма в края на срещата получава Венцислав Миленов.