27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Спартак отпаднаха от турнира за Купата на БФС след злощастна загуба с дузпи (+ВИДЕО)

PostHeaderIcon Юношите на Спартак отпаднаха от турнира за Купата на БФС след злощастна загуба с дузпи (+ВИДЕО)

Юношите старша възраст на ОФК Спартак Плевен отпаднаха злощастно от Локомотив (Пловдив) след изпълнение на дузпи на 1/8-финалите от турнира за Купата на БФС. В редовното време резултатът между двата отбора беше равен - 1:1, информира клубният фен-сайт на плевенчани. На стадион "Плевен" пред над 200 души "синьо-белите" пропуснаха възможността да продължат напред, въпреки че имаха реални шансове да го постигнат. Гостите от Пловдив първи поведоха в резултата с гол на Георги Митков в 15-ата минута, но до почивката Спартак изравни чрез Николай Веселинов, който отбеляза в 27-ата. През първото полувреме и двата отбора треснаха по веднъж гредите. В 89-ата минута шут на плевенски футболист още веднъж уцели гредата на противника.

При 11-метровите удари играчите на Спартак изпълняваха първи и пропуснаха при първите два опита, докато "черно-белите" реализираха. При 2:0 за Локомотив следващите изстрели и на двата състава бяха точни - 3:1. Последва нов пропуск за плевенчани, което прати Локомотив на четвъртфинал, а момчетата на Момчил Челестинов ще трябва да се съсредоточат върху спечелването на зоналния шампионат.

В четвъртък, отново от 14.00 часа на стадион "Плевен", юношите младша възраст на ОФК Спартак (набор 1998/1999), водени от Красимир Гъдулков, се изправят срещу Левски (София) в осминафинален двубой от същия турнир.

Източник: spartak-pleven.bg

Добавено в: Вторник, 29 Октомври 2013 17:46