20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Септември (София) вкара четири пъти на Спартак при юношите

PostHeaderIcon Септември (София) вкара четири пъти на Спартак при юношите

Загуба - 1:4 от Септември в София претърпя юношеския тим на Спартак (Плевен) в среща от 3-ия кръг на елитната група за младша възраст до 17 години. Спартаковци трябва да са доволни на този резултат. Противникът им ги мачкаше през цялото време и създаде още куп критични ситуации пред вратата им. Десет минути след началния съдийски сигнал топката за първи път спря в мрежата им. Случи се след бърза атака, заварила плевенската отбрана неподготвена. В 22-ата минута обаче равенството бе възстановено. Стефчо Начев оползотвори прецизен пас на съотборник и надигра софийския страж.

Само за три минути обаче столичани убиха интригата. Това се случи в 34-ата и 37-ата минута с нови две попадения. В средата на втората част пък бе оформено крайното 4:1 за Септември.

Добавено в: Неделя, 04 Септември 2016 18:51