Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Две победи за Вежен (Тетевен) на „Търново старс“, плевенчани с три втори места

PostHeaderIcon Две победи за Вежен (Тетевен) на „Търново старс“, плевенчани с три втори места

Две първи и едно трето място за тетевенския клуб по ориентиране Вежен. Плевенският тим СКО Север завърши с три втори места. Това са добрите резултати на двата отбора в „Търново старс“, което е първото състезание от традиционната надпревара „Браун къп“ - Велико Търново.
Славена Петкова от Вежен спечели битката при девойките до 16 години. Съотборникът й Тихомир Тихолов стори същото при мъжете до 45 г. Петя Петкова пък взе трето място за Вежен при момичетата до 12 г.

Плевенчани пък са втори до 14 години. При момичетата непосредствено след победителката финишира Катерина Минкова. Тук съотборничката й Валентина Крумова е девета. Светлин Василев се класира на същото място при момчетата. Втора е и Елвина Иванова, която участва в старта на жените до 45 г. В мъжкия елит Лъчезар Личков се класира десети.

В комплексното класиране на „Търново старс“ Вежен е 6-и с 47 т., а СКО Север е на 12-то място с 22 т. Победител е отборът на Узана (Габрово) със 112 т.

Добавено в: Четвъртък, 28 Декември 2017 19:37